gry tylko dla dorosłych
www.pexels.com

Gry tylko dla dorosłych są ciekawym segmentem planszówek, ponieważ takie produkty jedynie dla osób 18+ nie są intuicyjne. Zwykle kojarzone z zabawkami dla dzieci, młodzieży, rodzin lub generalnie dla bardzo szerokiej grupy odbiorców. Tutaj pole jest mocno zawężone. Jednak są takie gry tylko dla dorosłych, które warto znać, a nawet uczestniczyć w zabawie. Co ciekawego można znaleźć?

Late night Alias

Gra karciana, w której zadaniem uczestników jest wyjaśnienie pewnych haseł, jednak bez użycia określonych słów. Zabawa polega na tym, aby zdobywać w tym jak najwięcej punktów, prowadzić drużynę do wygranej, dodawać własne pomysłu podczas rozgrywki. Warto wiedzieć, że to, co dostajemy do wyjaśnienia może być zawstydzające lub niekomfortowe, ale przecież to są właśnie gry tylko dla dorosłych. Wszyscy, pełnoletni gracze nie powinni mieć kłopotu z poruszaniem pewnych tematów, a nawet jeśli, to tylko zabawa i chodzi o relaks. Ta planszówka pozwala dorosłym pobawić się słowami, będącymi często w sferze niewypowiedzianej.

Zobacz: Gry dla fanów sportu

Ryzyk Fizyk: Vegas

Choć nie jest to samodzielna gra, lecz dodatek do „Ryzyk Fizyk: edycja Deluxe”, to jednak ten produkt kierowany jest tylko do pełnoletnich osób. Świetna gra, która rozkręci niejedną imprezę, dzięki temu, jakie tematy porusza. Ponieważ rzecz jest 18+ z pewnością będzie bardzo ciekawie. Nie bez powodu w nazwie pojawia się Vegas, bo wiadomo, to miejsce powinni znać jedynie dorośli. W tej planszówce dostajemy różnorodne pytania, często pikantne, niewygodne lub zabawne, lecz ich tematyka zahacza o to, czego dzieci jeszcze nie powinny wiedzieć. Niezwykle pasjonująca i wciągająca zabawa, gdzie dzięki pytaniom można dowiedzieć się wiele frapujących informacji o innych, ale także pokazać siebie w innej odsłonie. Gry tylko dla dorosłych mają pozwolić pełnoletnim na zabawę na swoich warunkach, a ta pozwala.

Zakochanie: gra dla dwojga

Gry tylko dla dorosłych to poza produktami, gdzie może uczestniczyć więcej osób, także takie, kierowane do par. Idealna randka czy małżeńska zabawa przy tej planszówce przyniesie zapewne wiele dobrego związkowi. Tym razem dostajemy rozgrywkę na zasadzie pytania i odpowiedzi. Pudełko zawiera karty z pytaniami na różne kwestie związkowe, od uczuć po bliskość fizyczną. Dostarcza wiele interesujących informacji o drugiej połówce, lecz wszystko dzieje się w atmosferze zabawy. Produkt kierowany dla 18+ i jest to granica w tym wypadku ważna. Pytania naprawdę dotykają bardzo intymnych rzeczy, które najlepiej opowiadać jedynie bliskiej osobie. Aby wieczory nie był nudne lub dla podgrzania temperatury, warto postawić na gry tylko dla dorosłych zachęcające do odkrywania siebie i ukochanej osoby.

gry tylko dla dorosłych
www.pexels.com

Podaj dalej bez cenzury

Propozycja skierowana do dorosłych, ale niekoniecznie dla par, gdyż można w to grać jedynie przy większej liczbie uczestników. Zasada podobna do głuchego telefonu, lecz polega na rysowaniu hasła na przemian z wypisywaniem usłyszanych słów. Wydaje się proste, jednak wiadomo, że tego typu rozgrywka dostarcza rozrywki, bo zawsze ktoś poprzekręca i wychodzą dziwne rzeczy. Z racji, iż hasła zahaczają o rzeczy nie dla dzieci, z tego powodu oznaczono ją jako 18+. Świetnie przełamuje lody, angażuje wszystkich graczy i zachęca, aby nasze skojarzenia były naprawdę ciekawe. To jest mocno imprezowa planszówka, a przecież często gry tylko dla dorosłych niekoniecznie nadają się na przyjęcia w większym gronie niż dwoje.

Zobacz: Gry z serii „7 cudów świata”

Czarne Historie: Seks i zbrodnia

Pasjonująca zabawa, gdzie zbrodnie i namiętności przeplatają się w każdej sprawie do rozwiązania. Produkt zachęca graczy, których może być aż 15, aby poznać kryminalne zagadki, zaś w każdej z nich kryją się ciekawe, miłosne elementy. Oczywiście po tytule widać, że planszówka kierowana jedynie do dorosłych i tutaj faktycznie dobrze jest mieć to na uwadze. Uczestnicy muszą rozwikłać dziwne zbrodnie. Pełno emocji, ponieważ aby odkryć prawdę, trzeba dotrzeć do, czasami niewygodnych, faktów lub pytać o najbardziej skrywane tajemnice. Mnóstwo emocji, pasji i pragnień. Nikt nie wyjdzie z tej zabawy obojętny na wydarzenia. Gry tylko dla dorosłych powiązane właśnie z namiętnymi historiami cieszą się rosnącą popularnością. Czas wreszcie w coś zagrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here