Wady i zalety serwisu Apple

Nie ma co ukrywać, że każde urządzenie ma swój próg wytrzymałości i czasami nie da się wręcz uniknąć pewnej usterki. Oczywiście, niektóre z nich są i zawsze będą z naszej winy. Z tego miejsca więc apelujemy do tego, aby kupować etui oraz szkło hartowane, by chronić w dodatkowy sposób obudowę oraz wyświetlacz. Jego pęknięcie może być kosztowne, ale dosyć o tym. Miejscem, w którym warto oddać swój telefon marki Apple, jeżeli już mamy styczność z awarią jest licencjonowany serwis. Dlaczego warto mu zaufać? Jakie ma wady? Po więcej szczegółów, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Profesjonalny serwis Apple to miejsce, w którym bezpiecznie można oddać telefon

Niektórzy obawiają się o to, czy rzeczywiście można oddać swojego iPhone’a do takiego serwisu, jednak uspokajamy – nie ma żadnych obaw. Taki serwis jest miejscem, w którym jak najbardziej warto zostawić swój telefon, bo jest to gwarancja, że uzyskamy to, czego oczekujemy, czyli naprawę naszego sprzętu. Profesjonalny serwis Apple Warszawa Praga to miejsce, w którym każdy będzie czuł się komfortowo, ponieważ pracują tutaj profesjonaliści, którzy mają spore doświadczenie w naprawach, a zarazem cały czas przechodzą fachowe szkolenia, na bazie których doskonalą swoje umiejętności.

Jeżeli nie wiecie z jakimi usterkami dotyczącym urządzeń Apple można przychodzić, to odpowiadamy – ze wszystkimi. Pracownicy poradzą sobie z każdym sprzętem marki Apple – iPod, iPhone, MacBook czy też Apple Watch. Oddając sprzęt do lokalnych serwisów nie mamy pewności, że sprzęt wróci do nas sprawny i usterka zostanie naprawiona. Owszem, wadą jest tutaj to, że za usługę w profesjonalnym serwisie trzeba zapłacić więcej, natomiast w zamian dostajemy profesjonalnie wykonaną usługę.

Serwis Apple oferuje masę ciekawych usług

W pierwszej kolejności chcemy powiedzieć, że zapraszamy wszystkich tych, którzy mają cały czas problemy ze swoim sprzętem do tego, aby odwiedzili Flix Apple przy ul. Stanisława Skalskiego 3/U9, który jest otwarty w godzinach: Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00.

Sprawdź poniżej mapę dojazdu:

Warto zaznaczyć, że jest opcja skorzystania z darmowego kuriera odbierającego produkt spod samych drzwi klienta. Sprawia to, że nie musimy fatygować się, aby osobiście pojawić się w punkcie.

Istotne jest to, że naprawy są ekspresowe, a dodatkowo wszelkie części instalowane w telefonie są oryginalne. Nie będzie więc takich sytuacji, w których jesteśmy przekonywani, że w naszym sprzęcie są nowe części, a jednak okazuje się, że mamy tańsze zamienniki gorszej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here