najciekawsze gry
www.pexels.com

Najciekawsze gry „Monopoly” stanowią zestawienie tych edycji kultowej planszówki, które wyróżniają się pomysłem oraz grafiką. Dziś ten ikoniczny produkt jest w tak wielu wersjach, że fani mogą co chwila kupować nowe. Na którą plansze się zdecydować? Trudny wybór, ale jest kilka propozycji, które się wybijają i można zobaczyć naprawdę wyjątkowe perełki.

Ciężko zliczyć ile ich było, ponieważ niektóre są dedykowane wybranym krajom czy regionom, więc w poszukiwaniu specjalnych edycji, należy przeszukiwać cały świat. Najciekawsze gry „Monopoly” mają zebrać kilka wersji, szczególnie wybrane na podstawie motywu przewodniego, wykonania oraz niezwykłego świata, do którego zaprasza się graczy. Rozgrywka trzyma się tych samych zasad, zmieniając szczegóły, jednak „Monopoly” to przede wszystkim cudowna zabawa.

Od wyjścia klasycznej i już kultowej gry minęło trochę lat, ale wciąż posiada ona rzesze fanów, którzy nie tylko z zamiłowaniem oddają się rozrywce, lecz wprowadzają do tego nowe pokolenia. Z czasem, poza zwykłą i znaną na cały świat wersją, rynek ujrzał wiele specjalnych, kolekcjonerskich i bardzo ciekawych edycji produktu.

Zobacz: Gry planszowe z motywem „Gry o Tron”

Monopoly: Polska jest piękna

Wspaniały pomysł, aby pokazać nasz kraj w inny sposób, a jednocześnie poczuć się wyjątkowo. Najciekawsze gry „Monopoly” nie mogły obyć się bez tego. Przemierzamy Polskę i tak jak w każdej planszówce zależny nam na pieniądzach i powiększaniu swoich nieruchomości. Możemy nabyć te miejsca w kraju, które na co dzień są dalekie i niebywale drogie. A jak będzie tutaj, kto stanie się posiadaczem prestiżowych lokalizacji? Poznawanie ojczyzny połączone z klasyczną rozgrywką „Monopoly”. To jest ta edycja, którą wręcz trzeba poznać.

najciekawsze gry "Monopoly"
www.pexels.com

Monopoly: Gra o Tron

Z pewnością fani tej historii nie są zaskoczeni istnieniem oraz wyborem tej edycji. Gra kultowa i cała saga także. Marzyłeś, aby przenieść się do świata Westeros? To idealna okazja, Żelazny tron może być każdego, kto podejmie się rozgrywki. Najciekawsze gry „Monopoly” mogą toczyć się wszędzie, tym razem do zabawy wchodzi coś naprawdę pożądanego. Na planszy zobaczymy miejsca i zamki znane z serialu lub książki, Czarny Zamek wygląda obiecująco, a może coś bardziej egzotycznego zza morza?

Monopoly: Tatry i Zakopane

Ta edycja proponuję prowadzić grę o piękne góry i dzikie lasy. „Monopoly” rozpieszcza polskich graczy, gdyż ma kilka wersji o naszym kraju. Jednak wysokie szczyty mają w sobie coś magicznego i przyciągającego, więc tym razem one znalazły się w zestawieniu. Kupujemy, sprzedajemy, ale główną rolę gra przyroda. Zastanawiając się, co oferują najciekawsze gry „Monopoly”, można powiedzieć, że przez chwilę bycie posiadaczem Tatr.

Monopoly: James Bond 007

Cudowna, szykowna i nietuzinkowa edycja Monopoly, nawiązująca do znanej serii filmów i książek. I jak w tej serii planszówek, tutaj także toczy się gra o pieniądze. Do tego wkraczają pewne smaczki z filmowych historii. Szczególnie warto przyjrzeć się pionkom, gdyż w tym wydaniu są niezwykle charakterystyczne. W grze są nawiązania do wydarzeń z życia agenta 007, jesteśmy częścią intryg, spisków i szpiegowskiego świata. Nie tylko kolekcjonerzy będą zachwyceni tym wydaniem.

Monopoly: Vikings

Edycja z Wikingami zabiera graczy do świata, kiedy ten lud dzielił i rządził, wzbudzał strach i sam nie bał się niczego. Gracze przenoszą się do ówczesnego świata, więc ich zadaniem jest budowanie łodzi, wojenne działanie, bitwy, zdobywanie królestw. Wszystko to w otoczeniu znanych bohaterów nordyckich opowieści. Najciekawsze gry „Monopoly”, to nie zwyczajne planszówki, lecz tak ja ta, oferują chwile w totalnie innym świecie.

Zobacz: Gry dla małego dziecka

Monopoly: dla Milenialsów

Edycja, którą pokolenie Milenialsów będzie mogła pokazywać swoim dzieciom czy wnukom, jako ich generacyjne osiągnięcia. Tym razem możemy doświadczać tego, co taka przeciętna osoba z tej grupy przeżywa. Czasami jest krucho z kasą, szuka się tanich wakacji, do tego są specyficzne gusta kulinarne i cała ta elektronika współczesna. Liczą się doświadczenia, ciekawe wydarzenia, a czasami zwyczajnie ekstremalne przeżycie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here