ITH zdobywa nowe rynki w Polsce, oferując usługi kolokacji

ITH w pierwszych miesiącach 2023 roku rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, dodając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te doskonale komponują się z istniejącymi lokalizacjami na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia efektywne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Rozszerzenie naszej oferty kolokacji umożliwia lepsze zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw, które chcą dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Oferujemy elastyczność, która pozwala na korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — specjaliści od telekomunikacji dla firm

ITH to kompleksowy dostawca usług ICT dla biznesu, oferuje wiele usług, takich jak Internet dla firm, Internet światłowodowy, kolokacja, wirtualna centrala oraz hosting domen. Założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka w Krakowie, firma cieszy się solidnym wsparciem finansowym i merytorycznym, dzięki czemu dynamicznie rozwija się zarówno pod względem geograficznym, jak i produktowym.

W ciągu ostatnich miesięcy główne węzły sieci ITH zostały uruchomione w różnych miastach Polski, co pozwoliło na aktywowanie usług na terenie całego kraju nawet w kilka dni. Ponadto żaden z klientów, którzy testowali usługi ITH przez rok, nie zrezygnował z oferty, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

ITH działa w takich miejscowościach jak Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa, dając im dostęp do szerokiej gamy usług ICT.

ITH — IT, które pozwala Ci być zawsze krok przed konkurencją

ITH to prestiżowy gracz w branży IT w Polsce, który współpracuje z ponad 10 000 klientów, w tym z takimi jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann czy Rage Quit Games. Firma zajmuje się tworzeniem instalacji sieciowych oraz dostarczaniem dostępu do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku i centra handlowe ATUT w całym kraju.

Niko Bałazy, CEO ITH, zwraca uwagę na to, że: firma jest prawdopodobnie jednym z niewielu w pełni elastycznych dostawców skoncentrowanych na rynku biznesowym, dostosowujących się do jego dynamicznych potrzeb i stale się rozwijających.

Firma ITH oferuje szeroki wachlarz usług IT, w tym:

 • Internet.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

ITH wprowadza innowacyjny projekt ITH Ready, który ma na celu podłączanie biurowców na terenie całej Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, jak i właściciele (oraz zarządcy budynków) mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z łącza podstawowego i awaryjnego.

Jakub Jedynak zauważa, że: ITH skupia się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast z nimi rywalizować.

Usługi oferowane przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy, z możliwością wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Główne biura spółki mieszczą się w Warszawie i Krakowie, a firma prowadzi działalność na terenie całego kraju. W planach długoterminowych ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here