gry planszowe na randkę
www.pexels.com

Gry planszowe na randkę stanowią świetną okazje, aby poznać drugą osobę, a jednocześnie miło spędzić czas. Kiedy trudno jest znaleźć miejsce, aby wyjść z domu, to planszówki mogą dostarczyć rozrywki. Wiele gier jest tak skonstruowanych, że z powodzeniem można uczestniczyć jedynie we dwójkę. Na jakie wydawnictwa warto postawić i uczynić randkę świetnym spotkaniem?

Mysterium Park

Planszówka roztaczająca tajemniczą i mistyczną aurę. Sama fabuła powoduje, że włos się jeży na głowie, jednak dopiero podczas gry robi się naprawdę dziwnie. „Mysterium Park” to cyrk, ale nie taki zwykły. Krążą plotki o niewyjaśnionych zdarzeniach, zagadkowych zniknięciach i przedziwnych stworzeniach. Czas poznać wszystkie sekrety tego miejsca, a to jest właśnie zadaniem graczy. Kiedy jedna osoba wciela się w ducha, rolą drugiej jest odpowiednie zinterpretowanie oraz odczytanie podpowiedzi. Dyrektor cyrku zaginął i choć duch podaje karty ze wskazówkami, wcale nie są proste czy jednoznaczne. Gry planszowe na randkę, które uczą współpracy to strzał w dziesiątkę. Ta zaś, po podzieleniu na role, wymaga, aby dobrze wsłuchać się w głos drugiej. Produkt świetnie wykonany, ale jednak najbardziej przyciągająca jest ta tajemnicza otoczka. „Mysterium Park” do kwintesencja zagadkowych zabaw, które dzięki detektywistycznym umiejętnościom oraz odrobinie intuicji pozwalają poczuć się jak prawdziwy Sherlock.

Zobacz: Gra „Cywilizacja” poprzez wieki”

Lewis & Clark

Ta gra dostarczy wszystkim parom wielu wrażeń. Zew przygody i prawdziwa wyprawa odkrywców, to idealny sposób na spędzenie randkowego czasu. Kiedy tytułowi bohaterowie ruszają, aby zbadać nieznany ląd, z niecierpliwością czekamy na wszystko, co napotka podróżników. W planszówce czeka nas to, co czekało na tych dwóch ludzi i ich zespół. Jeśli chcemy zbadać dzikie tereny, to trzeba być gotowym, że wiele rzeczy nie będzie szło dobrze. Aby wyprawa się udała trzeba zadbać o ekwipunek, prowiant, broń, odpowiednich ludzi i przeszkolenie. Do tego warto pamiętać, że droga jest pełna naturalnych zagrożeń oraz rdzennych plemion tego kontynentu. W rozgrywce chodzi o wyścig, więc nie tylko trzeba unieść te wszystkie problemy, ale też być pierwszym. Jakim dowódcą jest Twój partner/partnerka? Cóż, tutaj się okaże, a gry planszowe na randkę potrafią zweryfikować wiele.

gry planszowe na randkę
www.pexels.com

Mr. Jack

Podczas randki może zrobić się trochę mrocznie, a to za sprawą gry, gdzie zadaniem uczestników jest wytropienie legendarnego Kuby Rozpruwacza. Postrach londyńskich ulic zabija kobiety, ale nie wiadomo, kim jest. Policja jest bezradna, więc trzeba ściągnąć detektywów, którzy z pewnością podołają zadaniu. Kto złapie mordercę? Idealna dla pary, ponieważ jedno wciela się w rolę samego Rozpruwacza pod przykrywką śledczego, a drugi, dzięki dedukcji, ma go zdemaskować. Zadaniem mordercy jest ucieczka z miasta, ale to nie jest proste, gdyż wszyscy poszukują sprawcy i dostrzegają, kiedy ktoś zachowuje się dziwnie. Jeden z ośmiu pionków, to właśnie Rozpruwacz, obie strony ruszają nimi, by zrealizować swoją strategię i zgubić druga stronę. Czy legendarny Kuba zostanie złapany? W tym wypadku gry planszowe na randkę spowodują prawdziwe starcie dwóch przebiegłych graczy. Niebywale wciągająca rozgrywka zabierze uczestników nie tylko do świata przestępców, ale do mrocznego i niebezpiecznego Londynu.

Zobacz: Gra „Century: cuda wschodu”

Basilica

Gra angażująca dwie osoby, które rywalizują podczas budowy świątyni o zauważenie, pochwałę i względy władcy. Zadaniem uczestników jest zbudowanie wyjątkowej, monumentalnej i wspaniałej katedry. Obie osoby przenoszą się do średniowiecza, aby tam stać się mistrzami w swoim fachu. Uczestnicy mają ten sam cel, czyli wznieść budowlę oraz pogrążyć przeciwnika. Chociaż chcieliby, by dzieło było niesamowite, to jednak wówczas umacniają przeciwnika, a jeśli działają na niekorzyść świątyni, to może to wywołać negatywne skutki. Każdy obserwuje każdego i czeka na pomyłkę, aby wygrać to architektoniczne starcie. Dzięki żetonom, pionkom oraz planszy gracze planują swoje ruchy, które są lepsze i prowadzą do przewagi nad konkurentem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here