gry planszowe na prezent
www.pexels.com

Gry planszowe na prezent na urodziny sprawdzają się w przypadku niemal każdego jubilata. Dziecko, nastolatek, a może dojrzały człowiek, zawsze znajdzie się odpowiednia propozycja. Z pewnością podpowiedzią, jaką wybrać, są pasje lub charakter danej osoby. Jednak czasami warto postawić na coś niespodziewanego. Niekiedy zwyczajnie nie znamy obdarowywanego aż tak dobrze.

Ewolucja

Bardzo interesująca planszówka skierowane do osób 12+. Tym razem wchodzimy w świat zwierząt i mamy szanse kierować ich ewolucją. Jak wyglądałaby żyrafa z uszami słonia? A koń bez grzywy, ale ze skórą jak u krokodyla? Ciekawa koncepcja, gdzie zadaniem uczestników jest odpowiednie kierowanie ewolucją tak, aby dostosowywały się do ekosystemu. Skoro natura ciągle się zmienia, także fauna musi przechodzi przeobrażenia. Dzięki tym zmianom będą one mogły rozmnażać się, żywić i żyć, zaś gracz dostaje za to punkty. Jeśli jego zwierzęta przejdą taką ewolucję, że wszelkie zmiany klimatu i środowiska nie wpłyną na te trzy elementy, wówczas uczestnik wygrywa. Gry planszowe na prezent na urodziny mogą pokazać inny świat obdarowywanym, ale też zachęcić do kolejnych planszówek. Ten produkt z pewnością spodoba się wielu z nich.

Zobacz: Gry z horroru

Martinique

Zabawa w pirackie podboje, gdzie uczestniczyć mogą już osoby po 10. roku życia. Gracze wcielają się w tych znanych żeglarzy, aby odkryć zakopane skarby. Schodzą na ląd, marząc o kosztownościach, ale tak wiele osób już szukało, że znaleźć owe bogactwa nie będzie łatwo. Legendy mówią o cudownych rzeczach. Gracze stają się piratami i wchodząc na wyspę chcą zdobyć skarb. Wygra ten z uczestników, który go znajdzie, lecz jest szansa, że nikt tego nie dokona. Wówczas wygra posiadacz największej liczby punktów. Rywalizacja i wyścig nie tylko po pieniądze, lecz również sławę, są okupione walką oraz wieloma ruchami, które trzeba wykonać. Poruszając pionkami do planszy gracze starają się wygrać. Ta propozycja jest pięknie wykonana, ale też z bardzo prostymi zasadami, szukając gry na prezent na urodziny warto wziąć to pod uwagę.

gry planszowe na prezent
www.pexels.com

Crime Story – Detektywi bez licencji

Niezwykła gra z progiem wieku 12-stu lat. Koncept tej planszówki opiera się na opowiadaniu historii, kryminalnych historii. Trzeba budować opowieść dbając o kilka ważnych elementów: używać słów na kartach innych uczestników, nie dodawać słów z własnych kart, mieć na oku graczy. A to wszystko ponieważ jeden z nich to morderca, który ma bardzo złe zamiary. Podczas rozgrywki uczestnicy dostają punkty za swoje opowieści. Interesująca zabawa, gdzie wygranym jest nie tylko najlepszy pisać kryminałów, ale też spryciarz zwodzący pozostałych. Jeśli chcesz dać nie tylko bardzo wciągającą, lecz też piękną planszówkę, to jest ta opcja. Proste zasady i wciągająca gra dostarcza wszystkim wiele śmiechu oraz z pewnością stanie się hitem przyszłych spotkań.

Zobacz: Gra „Abyss”

Wiek złodziei

Jeśli jubilat ma 14-ście lat, to ta planszówka jest bardzo ciekawą propozycją. Gracze wcielają się w rabusiów, których celem jest Klejnot Cesarza. Nie jest to proste, ponieważ rywalizują i każdy z nich chce go zdobyć dla siebie. Do tego można zastawiać pułapki, ale też w jakieś wpaść. Wszystkiego pilnują strażnicy gotowi bronić kosztowności. Zabawa oferuje wiele ciekawych ruchów, możliwości i zdolności, aby zdobyć cel. Dochodzą też bardzo interesujące elementy ze świata fantastyki, jak magiczne eliksiry oraz dziwne, dawne wynalazki. Wciągająca zabawa w poszukiwaniu odpowiednich dróg poruszania się tak, by wykiwać pozostałych. Trzeba mieć na nich oko, jednocześnie planować swoje działania zgodnie z tym, jak wygląda sytuacja na planszy. Tak, jak wiele innych prezentów, tak gry na prezent na urodziny mają przynieść jubilatowi szczęścia, a tutaj dochodzi również świetna zabawa. Kto zostanie najlepszym złodziejem? Poza wspaniałą rozgrywką, z pewnością przyciągnie uwagę mroczny i tajemniczy klimat produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here