Gry planszowe dla par
www.pexels.com

Gry planszowe dla par zapraszają dwoje ludzi do przyjemnej zabawy, kiedy jest ten cudowny czas, który można spędzić we dwoje. Rozrywa, rywalizacja, rozgrywka. Dzięki takim planszówkom zakochani mogą zbudować nowe relacje, poznać się lepiej i stworzyć wspaniałe wspomnienia. Kiedy nie można wychodzić z domu, takie produkty sprawdzą się idealnie.

CV

Wciągająca gra, gdzie można stworzyć nową tożsamość i zbudować CV, o którym się marzyło. Każde kolejne wydarzenie liczy się, by finalnie stworzyć całkiem inny życiorys. Gra zawiera wiele kart, które dotyczą różnych wydarzeń w życiu, determinujące następne i następne. Jedno wynika z drugiego, więc warto być uważnym na to, co się nam przytrafia. Poprzez kolejne karty gracze budują swoją historię zawodową. Poza nimi są jeszcze symbole, które wpływają na życie. Poza jasnymi zdarzeniami, karty odnoszą się również do niematerialnych sytuacji, jak pech czy szczęście. Niektóre mogą źle wyglądać w CV, zaś inne bardzo mocno je wzmacniają. Dzięki tej zabawie możemy stworzyć siebie na nowo, kreować wizerunek czy pozbywać się fragmentów życia uznane za niewygodne. Gry planszowe dla par z myślą o budowaniu wspólnej przyszłości dostarczą wiele tematów do rozmów lub pokażą priorytety partnera.

Zobacz: Gra „Azul”

Żelazna kurtyna

Opcja dedykowana do gry we dwie osoby, więc z pewnością pary mogą przeżyć fascynującą przygodę polityczną. Uczestnicy stoją po dwóch stronach konfliktu. Są przywódcami globalnych mocarstw i należy nie tylko wymyślić strategię, ale też wykonać ją i przystosowywać do wydarzeń na świecie. Zimna Wojna w pełni, więc sytuacja na świecie jest niezwykle napięta. Która strona wygra? Ważne decyzje konieczne do podjęcia przez graczy kreują pokój lub totalną wojnę. Ta planszówka świetnie oddaje ducha tamtego czasu, więc gry planszowe dla par zapraszają do odmiennej rzeczywistości, aby podnieć lub umocnić Żelazną kurtynę.

Gry planszowe dla par
www.pexels.com

Poprzez wieki

Produkt również dedykowany do rozegrania w parze. Gracze posiadają karty, z których wybiera się jedną, resztę oddaje rywalowi. Trzeba jednak je tak dobierać, aby nie wzmacniać rywala, siebie nie osłabiać i jednocześnie budować silne królestwo. Każdy z kartoników ma specjalne właściwości, co jest ważne, kiedy podlicza się punkty. Chociaż to rozgrywka dla dwóch osób, jednak warto przygotować strategię, by stworzyć silne państwo. Zabawa rozpościera się na wiekach, dzięki czemu jedne zachowane karty z czasem tracą ważność, bo są archaiczne oraz bez zastosowania. Ciekawa oraz bardzo przyjemna, lekka rozgrywka, która dodaje nieco rywalizacji między dwoje ludzi.

Zobacz: Gra „Rocketman”

Wysokie napięcie: gra karciana

Uczestnicy mają szansę pokierować wielkimi korporacjami produkującymi i dostarczającymi prąd. Jak poradzić sobie z zarządzaniem tak rozbudowanej firmy, by nie generować strat, zaś odbiorcy byli zadowoleni? Jako szefowie nie tylko sprzedajcie prąd, ale z początku należy go wytworzyć. Zwycięzcą zostanie gracz, który zdoła pokonać rywala w ilości wyprodukowanej energii. Wersja mniejsza, gdzie gra się w parze, dostarcza równie dużo rywalizacji i wymaga przygotowania strategii, jak pełna wersja. Opcja mniejsza, przyjemna i szybka do rozegrania. Karty, banknoty i pionki zawarte w pudełku mają pomóc wczuć się w role dyrektorów korporacji.

Jaskinia

Bardzo ciekawa planszówka, w którą można zagrać we dwie osoby i jak to gry planszowe dla par, również ta zaprasza do rywalizacji o sławę i najlepsze tytuły. Akcja dzieje się w jaskini, zaś sami gracze to specjaliści, którzy mają ją zbadać. Potrzebne są do tego specjalne narzędzia, wiedza i umiejętności. Co czeka w środku? Wszystko to, na co można zwykle natrafić w takich miejscach. Jest niebezpiecznie, tajemniczo i blisko prawdziwej natury. Jak poradzić sobie z niedostępnymi fragmentami? Tylko najlepsi odkryją najwięcej, najlepiej wykorzystają sprzęt, a tym samym uczestnik będzie mógł poczuć smak sławy. Gra dostarcza dużo zabawy w anturażu, który rzadko kojarzy się z segmentem planszówek. Warto zejść do podziemi i wraz z drugą osobą zobaczyć, kto okaże się prawdziwym badaczem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here