Gra Rocketman
www.pexels.com

Gra „Rocketman” to prawdziwa ekspedycja w kosmos. Dzięki planszy i kartom można poczuć się jak odkrywca nowych części wszechświata, a do tego rywalizować z innymi w wyścigu technologicznym. Pasjonująca, a jednocześnie przygodowa zabawa w odległych rewirach.

Gra „Rocketman” – opis i zasady

Rozgrywka dzieje się w przestrzeni kosmicznej bliskiej Ziemi. Zadaniem graczy jest wykonywanie misji, które nagradzane są punktami. Należy budować talię kart, które finalnie prowadzą do zwycięstwa. Podczas ruchów jest szansa na zdobycie pewnych ułatwień do zastosowania podczas kolejnych akcji. Cała zabawa toczy się w kosmosie, tak też wystylizowano wszelkie elementy planszówki. Uczestnicy mają szanse poczuć się jak prawdziwi pionierzy, zmierzyć się z niebezpieczeństwami oraz wyzwaniami, jakie stoją przed ludzkością, która chce podbijać inne obiekty. Gra „Rocketman” to mała podróż i wielka wyprawa.

Kto wygra i zdoła wypełnić powierzone zadania? Potrzebna jest strategia, by to gracz wygrał, a nie nieznana, czarna otchłań. Działania mogą dać chwałę, ale tylko tym, którzy się odważą oraz pokażą, że nowatorskie wizje człowieka są możliwe do wykonania.

Zobacz: Gry planszowe plenerowe

Gra „Rocketman”- dla kogo

Planszówka przeznaczona jest przez producenta dla osób 14+. Fascynująca przygoda we wszechświecie jest idealną opcją na prezent dla dorastającego nastolatka. Z pewnością, nie tylko będzie wielokrotnie i często grał z przyjaciółmi, ale również połknie kosmicznego bakcyla, co skłoni go do poszerzania wiedzy o wszechświecie. Wciągająca zabawa, ponieważ dotyczy sfery mało znanej większości ludzi. Dorośli również dobrze spędzą przy niej czas, ponieważ wymaga budowania strategii i dotyka tematów, które trapią ludzkość od kilku lat. Podbijanie obcych planet jest wyzwaniem, ale też modnym tematem, z tego powodu idealnie wpasowuje się w wiele kategorii wiekowych. Oczywiście pasjonaci tematów kosmicznych ucieszą się z tej gry i wciągną do rozgrywki każdego, kto tylko da się zaprosić.

Gra Rocketman
www.pexels.com

Gra „Rocketman” – zawartość pudełka

Oryginalne pudełko od producenta zawiera:

 • 1 znacznik marsa

 • 4 planszetki graczy w czterech różnych kolorach

 • znacznik pierwszego gracza/Rakiety AI

 • plastikowa wypraska

 • 12 dwustronnych znaczników osiągnięć

 • 24 dwustronne znaczniki osiągnięć

 • 1 znacznik rakiety

 • instrukcja

 • 1 znacznik księżyca

 • 24 znaczniki misji w czterech kolorach

 • 4 znaczniki punktów zwycięstwa

 • karty

 • 1 plansza gry

Gra „Rocketman” – opinie i dlaczego warto

Wielką zaletą tego produktu jest jego wykonanie. Wszystkie elementy wyglądają dobrze i są spójne, przez co tworzą aurę niczym z filmów o kosmitach. Grafiki ukazują ładne widoki niczym z okien statku kosmicznego. Z racji wyglądu zachęci nastolatków do zainteresowanie się tym produktem, co jest ważne, ponieważ duża część z nich zwraca uwagę na to, co atrakcyjne wizualnie.

Zobacz: Gry dla początkujących

Podczas rozgrywki czuć ducha rywalizacji. Uczestnicy chcą wykazać się swoimi umiejętnościami strategicznymi oraz być tą osobą, która jako pierwsza poskromi nieznane ciała w kosmosie. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej fascynująca i wciągająca, co niewątpliwie wpływa na jej atrakcyjność, a także zachęca, aby ponownie zagrać, lecz z innymi osobami. Poprzez tematykę, uczestnicy mogą się sprawdzić w takiej dziedzinie, która nie jest częścią ich codziennego życia.

Planszówka jest po prostu dobrze zrobionym i zaprojektowanym produktem. Solidnie wykonany, lecz to głównie zamysł na rozgrywkę przyciąga i zaawansowanych, i początkujących. Warto mieć ją podczas wypadu czy wyjazdu, ponieważ tematyka pozwala grać osobom, które nie mają wspólnych zainteresowań, zaś tutaj wszyscy oddają się temu, co nieznane. Dzięki zrozumiałym zasadom można łatwo wejść w grę, jedynie posiłkując się instrukcją. Sprawdzi się podczas wieczoru i zachęca uczestników do rywalizacji. Gra nie jest bardzo rozbudowana, więc części można szybko oraz łatwo rozłożyć, a także zabrać wszędzie ze sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here