testament Diuka De Crecy
www.pexels.com

Gra „Dziedzictwo: testament Diuka De Crecy” to pasjonująca zabawa, która przenosi graczy w dawny świat knucia rodów, walki o wpływy i budowania potężnych dynastii. Jak stworzyć silną rodziną, a jednocześnie osłabić rywali? Jakie działania podjąć, by plan głowy rodu dało się zrealizować?

Gra „Dziedzictwo: testament Diuka De Crecy” – opis i zasady

Zadaniem uczestników jest wcielić się w przywódców rodów, którzy walczą o to, by ich rodzina była najbardziej wpływowa. Rozgrywka dzieje się na przestrzeni trzech pokoleń i za każdym razem uczestnicy przewodzą danej dynastii. Aby wzmocnić swoją rodzinę trzeba zastosować wiele różnych ruchów. Należy pamiętać o odpowiednich małżeństwach, dokonywali działań, by wzbogacić ród, budować dobre kontakty z innymi familiami, dbać o prestiż i opinię. Dzięki tym akcjom chcą górować na innymi nie tylko we Francji, lecz także na arenie europejskiej. Dookoła tego dzieje się „Dziedzictwo: testament Diuka De Crecy”.

Zobacz: Gra „Narcos”

Strategiczna rozgrywka pozwala na zbudowanie swojego rodu na własnych zasadach. Trzeba dobrze przemyśleć, co jest opłacalne, gdzie warto ryzykować, kim powinni być nasi przyjaciele. Głowa rodu ma do dyspozycji członków rodziny, dzięki nim można prześcignąć pozostałych. Dzięki różnorodnym decyzjom do podjęcia, gra jest bardzo ciekawa i za każdym razem można iść inną drogą, budować oraz realizować odmienną strategię. Możliwości ruchów i akcji jest wiele, a te najbardziej korzystne okażą się kluczem do wygranej. Stwórz swoją historię wielkiego, potężnego rodu.

Gra „Dziedzictwo: testament Diuka De Crecy” – dla kogo

Producent zaznacza, że planszówka przeznaczona jest dla osób 10+. Wciągająca i ciekawa zabawa pozwala wejść w grę nawet początkującym graczom. Proste zasady zachęcają również dzieci czy nastolatków, przez co jest to szansa na rodzinną rozgrywkę. Budowanie strategii i losów dynastii zaciekawi fanów historii lub osoby, które lubią bawić się w taktyczne gry, gdzie należy wykonywać ruchy zgodnie z planem. Rywalizacja między uczestnikami dodaje smaczku, ponieważ każdy reprezentuje swój ród, więc z pewnością fani knucia, intryg i zdobywania prestiżu znajdą tutaj wiele ciekawych dla siebie opcji. Świetnie nadaje się, aby spędzić miło czas w dobrym towarzystwie, zrelaksować się i przenieść się do innego świata.

testament Diuka De Crecy
www.pexel.com

Gra „Dziedzictwo: testament Diuka De Crecy” – zawartość pudełka

Oryginalne pudełko z grą od producenta zawiera:

 • 4 plansze graczy

 • 15 kart wskazówek

 • 23 drewniane piony

 • 23 karty złota

 • 75 kart znajomych

 • 88 kart dzieci

 • 6 kart patronów

 • 7 kart przedsiębiorstw

 • 13 drewnianych znaczników

 • 9 kart tytułów

 • 4 karty głowy rodziny

 • plansza

 • 15 kart misji

 • 1 karta pierwszego gracza

 • 7 kart pałaców

 • 9 kart filantropii

Gra „Dziedzictwo: testament Diuka De Crecy” – opinie i dlaczego warto

Produkt przyciąga graczy pomysłem na rozgrywkę. Budowanie potęgi swojej dynastii wprowadza duża dawkę rywalizacji, więc z osoby, które raz wejdą do zabawy, prędko z niej nie wyjdą. Dzięki temu, że można podejmować różne decyzje za każdym razem, jest wiele dróg zwycięstwa i wielokrotne granie nie nudzi. przez to zawsze warto próbować innych taktyk na pokonanie rywali. Wcielanie się w inne postaci i realizowanie odmiennych strategii zachęci do ponownego uczestnictwa.

Zobacz: Gry na wieczór ze znajomymi 

Produkt jest opisany w jasnych zasadach, które przyswoją już dziesięcioletnie dzieci oraz początkujące osoby. Dzięki temu sprawdzi się w sytuacjach, gdy zwyczajnie większa grupa osób ma ochotę w coś zagrać. Chociaż wymyślenie strategii jest wskazane, to nie są to łamiące głowę taktyki, lecz plany czy wizje na przyszłość dynastii. Skomplikowane taktyki mogą odebrać przyjemność, jeśli pozostali gracze nie zaangażują się równie mocno. Przyjemność z zabawy płynie wtedy, gdy wszyscy wkręcą się w planszówkę, lecz nie przyćmi tego ambicja. Gra jest ładnie wykonana, utrzymana w stylu nawiązującym do średniowiecza. Zaprojektowane karty po rozłożeniu prezentują się dobrze oraz zachęcająco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here