Wrocław Games Fest-baner

VII edycja Międzynarodowego Festiwalu Gier Planszowych – WROCŁAW GAMES FEST 2017

Jak co roku, w drugiej połowie listopada Wrocław i Stowarzyszenia Druga Runda zaprasza na największe wydarzenie na Dolnym Śląsku – WROCŁAW GAMES FEST. To już VII edycja Międzynarodowego Festiwalu poświęcona nowoczesnym grom planszowym. Czekać będzie na Was blisko 1200 różnych tytułów, w tym premiery prosto z targów SPIEL’17 w Essen, pomocna obsługa służąca pomocą przy wyborze gry i wytłumaczeniu zasad, stoiska z grami w promocyjnych cenach oraz zapewne jak co roku – nagrody i konkursy 🙂  Wstęp oczywiście za darmo! Także nie zastanawiajcie się i wpadajcie do Wrocławia.

My niestety w tym roku nie weźmiemy udziału w całym wydarzeniu – ten listopadowy weekend spędzimy jako świeżo upieczeni rodzice wśród pieluszek i kołysanek 😉 Ale między kolejnymi karmieniami i przewijaniem, postaramy się być choć mentalnie na Festiwalu i zagramy w jakąś grę. O ile nasze Maleństwo nam na to pozwoli! 😉

Kiedy?

25– 26 listopad

O której?

Sobota, 25 listopada 2017, w godzinach 10:00 – 20:00

Niedziela, 26 listopada 2017, w godzinach 10:00 – 18:00

Gdzie?

Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ul. Chełmońskiego 43

 

Logo WGF 2017
Logo WGF 2017

 Więcej szczegółów znajdziecie na stronie imprezy: www.wroclawgamesfest.pl

Chcielibyście wesprzeć Stowarzyszenie Druga Runda w ich działalności? Koniecznie zajrzyjcie na Wspieram.to: www.wspieram.to/wgf2017.

Leave a Reply