Portalkon

Portalcon 2019

Jesteśmy po wizycie na 11 Portalconie organizowanym w gliwickim klubie Spirala. Wydarzenie było o tyle szczególne, że połączone z dwudziestoleciem istnienia wydawnictwa. Z tej okazji mieliśmy okazje powspominać ostatnie 20 lat i dowiedzieć się paru ciekawostek o wydawnictwie. Oczywiście był też urodzinowy tort oraz seria spotkań podczas, których Ignacy Trzewiczek podsumował to co było oraz przygotował nas na to co będzie, a trzeba przyznać, będzie całkiem sporo – i nie tylko w kwestii samych gier.

Portalkon

Wydawnictwo z okazji 20-lecia rozpoczyna roczne turne, podczas którego będzie spotykać się z fanami. Ponadto Ignacy odniósł się do największego problemu Portalu jakim są instrukcje do gier. Oznajmił, że poza podejściem do tematu od nowa, wydawnictwo obecnie pracuje nad wdrożeniem instrukcji elektronicznych za pomocą urządzenia Amazon Alexa.

Oczywiście to co najbardziej interesuje graczy, to gry, więc poniżej przedstawiamy to czego możecie oczekiwać w najbliższych miesiącach.

Jak widać Portal ma ambitne plany na 2019 rok i raczej nie będzie narzekał na nudę. Jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowymi szczegółami na temat wydawanych gier zapraszam Was na stronę Portalu.

 

Dziękujemy wydawnictwu Portal za zaproszenie na urodziny i życzymy samych sukcesów i oczywiście 100 lat 😉 

 

Leave a Reply