O nas

Witajcie w serwisie Graczomaniak.pl!

Stworzenie strony  było bardzo spontaniczną decyzją. Uwielbiamy planszówki, znamy sporo gier, dlaczego więc nie podzielić się swoją wiedzą i opiniami z innymi maniakami?!- pomyśleliśmy. Niejednokrotnie zastanawialiśmy się czy warto kupić jakąś grę – bez przetestowania wydać kilkadziesiąt a często nawet kilkaset złotych w ciemno…Hmmm-a jak nam się nie spodoba? Przy takich rozterkach warto zapoznać się z opiniami innych. Po to tu jesteśmy. Mamy nadzieję, że umieszczane na naszej stronie  artykuły przypadną Wam do gustu, a nasze opinie na temat konkretnych pozycji gier okażą się pomocne i inspirujące. Zapraszamy do czytania!

 

GraczoManiak 1-Kacper: Moja pasja do gier planszowych rozpoczęła się w 2012 r., kiedy to znajomi pokazali mi Osadników z Catanu. Gra spodobała mi się do tego stopnia, że już niedługo potem stałem się posiadaczem własnego egzemplarza. I tak oto rozpoczęła się moja przygoda z grami planszowymi.  Poza planszówkami lubię również czytać książki – głownie fantasy, chodzić po górach, uprawiać wszelkiego rodzaju sporty oraz gotować. Z rzeczy, których nie lubię z całą pewnością można wymienić monotonie.W serwisie odpowiadam za pisanie teksów oraz prowadzenie witryny.

GraczoManiak 2- Olga: Moja pasja do planszówek trwa niezmiennie od 2012 r.  Wszystko zaczęło się od pewnej gry, po której z wypiekami na twarzy nie mogłam zasnąć. Całą noc majaczyły mi się sceny z rozgrywki. Gdy obudziłam się – wiedziałam, że muszę mieć tę grę!  Od tej pory każdą wolną chwilę uwielbiam spędzać przy rozstawionej planszy planując kolejne strategie. Poza planszówkami swój wolny czas lubię spędzać czytając książki i wędrując po górach. Interesuję się również malarstwem. Do moich zadań należy pisanie oraz korekta teksów. W przyszłości planuję wprowadzić na stronie własną interpretację oprawy graficznej ulubionych planszówek.

Zezwalamy na niekomercyjne kopiowanie naszych tekstów pod warunkiem wskazania źródła www.graczomaniak.pl. Jeśli macie do nas pytania, uwagi czy sugestie, piszcie śmiało – nasz adres mailowy olga(at)graczomaniak.pl

3 responses... add one

Leave a Reply