Konkurs

Konkurs z Top Trumps: Minionki.

Dzisiaj mija dokładnie rok od pojawienia się naszej pierwszej recenzji – Osadników z Catanu (dziś już Catan). Gry, która rozpoczęła naszą przygodę z planszówkami. Przez ten rok wiele się nauczyliśmy, poznaliśmy wiele świetnych tytułów i myślę, że przekonaliśmy sporo osób, że planszówki to nie tylko Chińczyk. Wciąż testujemy nowe gry, także wypatrujcie recenzji. Wszystkim, którzy do nas zaglądają – wielkie dzięki, miło nam, że mamy dla kogo pisać!

Z tej małej okazji postanowiliśmy zorganizować dla Was mały konkurs. Całkiem niedawno na GraczoManiaku mogliście zapoznać się z krótką recenzją karcianych gier Top Trumps.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Winning Moves UK mamy dla Was do rozdania aż 5 kompaktowych pudełeczek z Top Trumps: Minionkami. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok 1.: Znajdź nas na facebook’u i polub naszą stronę  Znajdziesz nas tu: klik.

Krok 2.: Do 29 lutego do 23:59 wyślij odpowiedź na pytanie konkursowe: W jakim filmie po raz pierwszy pojawiły się Minionki? Na odpowiedzi czekamy pod adresem olga(at)graczomaniak.pl

Wśród wszystkich odpowiedzi wylosujemy 5 osób, do których trafią urocze, lecz psotne Minionki.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem. Życzymy powodzenia 🙂

Top Trumps: Minionki trafią do Was dzięki uprzejmości:

winningmoves logo

Konkurs z Top Trumps: Minionki
Konkurs z Top Trumps: Minionki

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu „Top Trumps: Minionki” (dalej „Konkurs”) jest serwis GraczoManiak (www.graczomaniak.pl).
 2. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie.
 3. Sponsorem Konkursu (dalej „Sponsor”) jest wydawca Winning Moves UK.
 4. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 15.02.2016 roku do 29.02.2016 roku, do godziny 23:59.
 5. Konkurs jest prowadzony na stronie www.graczomaniak.pl, na stronie serwisu na facebook’u oraz za pośrednictwem adresu e-mail: olga(at)graczomaniak.pl.
 6. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 7. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 8. Nagrodami w Konkursie jest 5 egzemplarzy gier Top Trumps: Minionki ufundowane przez Sponsora.
 9. Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie na pytanie konkursowe: W jakim filmie po raz pierwszy pojawiły się Minionki?
 10. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest polubienie naszej strony na facebook’u.
 11. Do Konkursu może przystąpić każda pełnoletnia osoba zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w Konkursie.
 12. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy kierować na adres e-mail: olga(at)graczomaniak.pl do dnia 29.02.2016 roku, do godziny 23:59.
 13. Nagrodzonych zostanie pięć osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w sposób losowy przez autorów serwisu GraczoManiak.
 14. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji Konkursu.
 15. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony w serwisie GraczoManiak w ciągu 5 dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu.
 16. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: olga(at)graczomaniak.pl.
 17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika Konkursu.
 18. Nagrodę wysyła Organizator do 5 dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych. Nagrody zostaną rozesłane listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 19. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację uczestnika z Konkursu.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

Leave a Reply